تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
خرید دریل مگنت
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
دفتر مهاجرتی
ای توپی پوزیشنر
قیمت لوله استیل
تجهیز صنعت
بیوگرافی و عکس های محمد موسوی
بیوگرافی و عکس های محمد موسوی (تصاویر ورزشی,)

بیوگرافی، زندگینامه ی کامل و عکس هایی از محمد موسوی

محمد موسوی

محمد موسوی

سید محمد موسوی عراقی 31 مرداد 1366 در دزفول متولد شد. پدرش معلم ورزش و مادرش خانه دار هستند.

محمد موسوی والیبال را از سوم ابتدایی زیر نظر پدرش آغاز کرد. پدرش اولین مربی او بود، در 1377 موسوی همراه با تیم دانش آموزان خوزستان در مینی والیبال ایران در رامسر شرکت کرد آن موقع کلاس پنجم ابتدایی بود و در آن بازی‌ ها به همراه تیم دانش آموزی مقام نیاوردند. حبیب طهوری در شکل گیری والیبال موسوی نقش به سزایی داشت و اولین مربی حرفه‌ای او محسوب می‌شود. اولین سال حضور موسوی در لیگ برتر با تیم لوله سازی اهواز بود. او با حضور در باشگاه پتروشیمی در مسابقات لیگ برتر مقابل پیکان بازی کرد و توجه سرمربی حریف را جلب کرد و قرارداد 3 ساله با پیکان بست و بعدها با بازی‌ های قابل توجه به تیم ملی نوجوانان و جوانان دعوت شد. محمد موسوی جز معدود بازیکن‌ هایی است که در اکثر مسابقات، تیم ملی را همراهی کرده است.

وی در تیم‌های لوله سازی اهواز، پتروشیمی بندر امام، پیکان، داماش، گیتی پسند و کاله سابقه بازی دارد و بعد از لیگ جهانی به متین ورامین پیوست.

به دلیل پسوند عراقی در نام خانوادگی او برخی مدت ها می‌پنداشتند که اصالتی عراقی دارد و حتی در این باب رسانه‌ های عربی به این قضیه دامن زدند تا اینکه وی در مصاحبه‎های متعدد توضیح داد که اصالت او اراکی بوده و به سبب برخی مشکلات به دزفول مهاجرت کرده و در خوزستان به جای پسوند اراکی، عراقی به او اطلاق شده و از این رو چنین تصوری پیش آمده که اصالت او عراقی بوده است.

محمد موسوی

محمد موسوی

موسوی در آغاز رقابت‌های لیگ جهانی 2013 در پوستر رسمی فدراسیون جهانی والیبال به عنوان نماینده ایران در پوستر ستارگان گروه ب قرار گرفت. محمد موسوی در این دوره از مسابقات با میانگین 1.16 امتیاز از دفاع در هر ست، بهترین مدافع روی تور رقابت‌ها لقب گرفت.

دانستنی هایی درباره ی محمد موسوی:

قد او 203 سانتیمتر است.

در حال حاضر در منطقه ی عظیمیه ی کرج زندگی می کند.

حذف ایران در مسابقات آسیایی اندونزی تلخ ترین خاطره ی دوران حرفه ای او می باشد.

قورمه سبزی غذای مورد علاقه ی اوست.

محمد موسوی

 

تگ های مرتبط با این مطلب : بیوگرافی محمد موسوی,بیوگرافی,زندگینامه ی کامل,عکس هایی از محمد موسوی,محمد موسوی,اشنایی با ورزشکاران,
نویسنده : ساحره | تعداد بازديد : 2227
[+] | امتیاز : 4 | امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 |
سه شنبه 18 خرداد 1395 | 19:57

صفحات ديگر :